Vi arbetar på BlueCall

På BlueCall brinner vi för mental hälsa och välmående i största allmänhet. Vi vill erbjuda företag en enkel, snabb och innovativ lösning till den ökade psykiska ohälsan. Tillsammans arbetar vi varje dag för att göra det enklare för människor att må bra!

Caroline Rödén

CEO
caroline@bluecallapp.com

Christoffer Linder

Sales Manager
christoffer@bluecallapp.com
+46721650883

Sofia Svennerstedt

Customer Success Manager & Sales Consultant
sofia@bluecallapp.com

Ella Wass

Customer Success Manager
ella@bluecallapp.com

Olof Berglöf

CPO
olof@bluecallapp.com

Pepita Andersson

Product & Operations Manager
pepita@bluecallapp.com

Milla Leskinen

Head of Psychology
milla@bluecallapp.com

Nicci Herrero

Matching Agent
nicci@bluecallapp.com

Tamara Bernad

CTO / Full Stack Developer

Gonçalo Ramalho

Full Stack Developer

Sidney Ihunwaeze

Software Engineer

Mesut Kilincaslan

Full Stack Developer

Inget browserstöd

Din webbläsare är väldigt gammal. Den är så pass gammal att den här webbplatsen inte kommer att fungera riktigt som den ska. På browsehappy.com kan du få hjälp med att uppgradera din webbläsare och förbättra upplevelsen.